+48 530 97 46 42 / +48 58 668 17 17

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo - ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczy usługi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych od ponad 100 lat.

Koncern stawia na kompleksowość oferty ubezpieczeniowej, na świadczenie usług bankowych i dodatkowych (assistance). Obecnie grupa skupia 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech. Koncern prężnie rozwija się w Polsce, w Rumunii, na Węgrzech i w Szwajcarii.

W Polsce koncern reprezentują dwie spółki SIGNAL IDUNA Polska TU S.A i SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A., które zostały utworzone na przełomie 2001 i 2002 roku.

Spółki SIGNAL IDUNA w Polsce od 10 lat zajmują się sprzedażą klientom indywidualnym i grupowym kompleksowych pakietów ubezpieczeń życiowych oraz majątkowych. SIGNAL IDUNA posiada w ofercie ubezpieczenia zdrowotne z leczeniem szpitalnym a także ubezpieczenia turystyczne skierowane zarówno do organizatorów turystyki, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo zarówno prywatnych i służbowych podróży.

Celem Firmy jest ciągły rozwój polegający na rozszerzaniu sieć sprzedaży a tym samym dotarciu do jak najszerszej grupy Klientów nie tylko w dużych miastach.

Kapitał zakładowy towarzystwa wynosi 37 310 000 zł.

Głównym akcjonariuszem polskiego towarzystwa jest niemiecki inwestor z branży ubezpieczeniowej SIGNAL IDUNA Allgemeine Versicherung AG

Wróć

Potrzebujesz porady?

Szukasz ubezpieczenia?

Korzystamy z ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej