+48 530 97 46 42 / +48 58 668 17 17

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. uzyskało zezwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w Polsce w 1991 r. INTER Polska sprzedaje polisy od 1992 roku. Niemiecki koncern ubezpieczeniowy INTER, który jest głównym akcjonariuszem Firmy powstał w 1926 roku. Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. oferuje ubezpieczenia zdrowotne a także specjalistyczne programy ubezpieczeniowe.

Ponad 80 lat istnienia na europejskim rynku ubezpieczeniowym pozwala Towarzystwu opracowywać nowoczesne produkty dostosowane do aktualnych potrzeb klientów. Bogate, zdobyte na przestrzeni tego czasu, doświadczenie jest gwarantem jakości i solidności. Wysoki kapitał zakładowy oraz ochrona reasekuracyjna oparta o współpracę z najbardziej renomowanymi koncernami na świecie daje klientom Firmy poczucie finansowej pewności i bezpieczeństwa.

Oferta firmy obejmuje: ubezpieczenia osobowe, zdrowotne i majątkowe. Produkty Firmy są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od lat Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. współpracuje ze środowiskiem medycznym. Jest liderem w sprzedaży specjalistycznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla branży medycznej. Ubezpieczenie zdrowotne Vision zostało uznane przez Krajowy Instytut Ubezpieczeń wspólnie z Katedrą Polityki Ochrony Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za najlepsze ubezpieczenie w 2007r. w kategorii ubezpieczeń zdrowotnych dla firm.

Dla indywidualnych klientów Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. dedykuje między innymi ubezpieczenia nieruchomości, turystyczne oraz następstw nieszczęśliwych wypadków.

Kapitał zakładowy towarzystwa wynosi 30 500 000 zł.

Głównym akcjonariuszem polskiego towarzystwa jest niemiecki inwestor z branży ubezpieczeniowej Inter Krankenversicherung AG.

Wróć

Potrzebujesz porady?

Szukasz ubezpieczenia?

Korzystamy z ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej