+48 530 97 46 42 / +48 58 668 17 17

Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Concordia Polska (dawniej Concordia Wielkopolska) zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń w Polsce od 1997 roku. W tym czasie Firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, stworzyła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Concordia Polska to 10 Oddziałów, niemal 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych co daje około 2000 pośredników w całej Polsce.

Oferta Concordia Polska jest skierowana do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników - mieszkańców miast oraz średnich i małych miejscowości.

Concordia Ubezpieczenia zdobyła liczne nagrody i certyfikaty, m.in. za pakiet ubezpieczeń dla rolnictwa – „Concordia Agro”, certyfikat jakości „Najlepsze w Polsce” w Konsumenckim Konkursie Jakości.

W 2010 roku Gazeta Bankowa przyznała Concordia IV miejsce w rankingu Firm Ubezpieczeniowych po względem likwidacji szkód, a roku 2011 Firma otrzymała nagrodę w konkursie Najwyższa Jakość QI dla ubezpieczenia „Życie Plus” premiującego profilaktykę zdrowotną.

Concordia Ubezpieczenia tworzą Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital S.A., zajmująca ubezpieczeniami na życie.

Kapitał zakładowy towarzystwa wynosi 57 286 298 zł.

Głównymi udziałowcami polskiego towarzystwa są niemieccy inwestorzy z branży ubezpieczeniowej Concordia Versicherung Holding AG i Vereinigte Hagel Versicherung VvaG. Concordia Versicherung Holding Aktiengesellschaft działa na niemieckim rynku ubezpieczeń od blisko 150 lat. W skład Holdingu wchodzą firmy prowadzące działalność w zakresie reasekuracji, ubezpieczeń na życie, zdrowotnych i majątkowych oraz ubezpieczeń ochrony prawnej.

Wróć

Potrzebujesz porady?

Szukasz ubezpieczenia?

Korzystamy z ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej